Mokyklos pastatai

Saugūs ir funkcionalūs pastatai mokymuisi

Pasaulis nuolat juda į priekį – laikas ir pokyčiams mokyklose! Adapteo pritaikomi mokyklų pastatai nėra tik vienas ant kito sukrauti blokai – mūsų vizija yra moderni mokykla, kurios erdvės atitinka šiandieninių mokymosi metodų keliamus reikalavimus ir dar daugiau.

Patogus būdas gauti optimalią mokymosi erdvę

Norint įsteigti naują mokyklą ar prireikus papildomų patalpų klasėms, kreipkitės į Adapteo! Mūsų pritaikomi mokyklų pastatai – ekonomiškas ir greitas sprendimas tiek kelioms dienoms, tiek neribotam laikui. Mažai priežiūros reikalaujantys pritaikomi pastatai statomi vadovaujantis modulinės statybos ir žiedinės ekonomikos metodais ir gali būti pritaikomi prie Jūsų besikeičiančių poreikių. Nesvarbu, ar norite praplėsti, renovuoti, perkelti ar naudoti pagal kitą paskirtį – pritaikomi pastatai užtikrins reikiamas funkcijas šiandien esančioms reikmėms.

Adapteo mokyklos patalpos prisitaiko prie šiuolaikinių mokymosi metodų

Keičiantis mokymo ir mokymosi metodams, atsiranda funkcionalesnių ir aktyvų mokinių dalyvavimą palaikančių, pritaikomų erdvių poreikis. Adapteo mokyklos patalpos gali būti sukonstruotos taip, kad optimaliai atitiktų tai, ko reikia Jūsų mokyklai!

Moksleivių ir darbuotojų sveikata -  mūsų visų prioritetas

Svarbiausias Adapteo mokyklų patalpų prioritetas – saugios ir sveiką mikroklimatą užtikrinančios patalpos. Mūsų pastatai atitinka visus naujausius statybos reglamentus, vadovaujamės įvairių institucijų normomis ir rekomendacijomis, tad visų patalpų būklė – ideali, jose užtikrinamas efektyvus oro kondicionavimas ir patalpų šildymas.

Atskiros klasės ir atviros erdvės

Pastato vidaus išdėstymo planą ruošiame kartu su Jumis, pagal Jūsų esamus poreikius – tai gali būti ir atskiros klasės, mažesnės patalpos bendram darbui, visiškai atviros ar baldais perskirtos atviros erdvės.

Adapteo mokyklų pastatai gali būti įvairių formų, pvz., L raidės, kvadrato, stačiakampio. Maksimalus aukštis – trys aukštai, pagal pageidavimą įrengiamas ir liftas. Jūs sprendžiate, ko reikia Jūsų mokyklai, o mes – patariame ir įvykdome!

Specialių mokomųjų dalykų klasės ir kitos mokyklos patalpos

Chemijos klasė

Muzikos klasė

Sporto salė

Maisto gaminimo klasė

Gyvenamosios namų patalpos

Dirbtuvės

Virtuvė ir valgomasis

Drabužinės

Norėtumėte sužinoti daugiau apie mūsų pritaikomus pastatus?

Nedvejodami kreipkitės į mus išsamesnės informacijos ar jūsų pastato poreikiams reikalingų specifikacijų. Nepaisant jūsų poreikių sudėtingumo, sprendimas yra visada.