Kodėl verta rinktis pritaikomą pastatą?

Pritaikomi pastatai yra nepavaldūs laikui ir prisitaiko prie Jūsų besikeičiančių poreikių. Leiskite Adapteo palengvinti tinkamo sprendimo sprendimo paiešką – mes prisiimame atsakomybę už visą procesą nuo planavimo iki statybos ir priežiūros. Jums tereikia išsakyti savo poreikius, o mes patarsime ir įgyvendinsime!

Adapteo pritaikomų pastatų pranašumai

  • Mūsų pritaikomi pastatai prisitaiko pagal Jūsų poreikius – nesunkiai galime pakeisti pastato dydį ar formą, pastatą perkelti, pritaikyti naujai paskirčiai
  • Gamyba pramoniniu būdu leidžia sumažinti atliekų kiekį
  • Nuomos atveju, pastato priežiūros kaštai jau yra įskaičiuoti į kainą
  • Nuomos atveju, vadovaujamės žiedinės ekonomikos principu – pastatai panaudojami daug kartų. Taip pat tvarumą palaikome telkdami dėmesį į efektyvų išteklių naudojimą
  • Skubiems poreikiams patenkinti, pastatą įrengti galime per kelias dienas

Prisitaikymas prie Jūsų individualių poreikių

Priešingai nei tradiciniai sprendimai, kuriuos dažnai siūlo statybos ir nekilnojamojo turto pramonė, mūsų pastatai yra gali būti transformuojami kai pasikeičia Jūsų poreikiai ar esame situacija. Nesunkiai ir greitai galime sumažinti ar padidinti pastato erdves, pakeisti išplanavimą ar visą pastatą perkelti į naują, Jūsų pasirinktą lokaciją.

Efektyvūs gamybos procesai

Pramoninė gamyba nėra priklausoma nuo, pavyzdžiui, oro sąlygų, o mūsų darbų pasiskirstymas ir procesų planavimas užtikrina efektyvią ir greitai vykstančią gamybą, aukščiausią kokybę ir nustatyto projekto biudžeto išlaikymą. Jums pristatomi Adapteo pastatai atvyksta jau pilnai paruošti naudojimui.

Žiedinės ekonomikos pritaikymas

Prireikus papildomos erdvės kuriam laikui, teikiame trumpalaikės ir ilgalaikės nuomos paslaugą. Visus mūsų pastatus galima perkelti, tad pasirinkę nuomą iš Adapteo, prisidėsite prie žiedinės ekonomikos koncepcijos – kai pastatas nebebus reikalingas Jums, mes jį atnaujinsime ir suteiksime galimybę būti naudojamam dar kartą kitoje vietoje.

1. Planavimas – Mes analizuojame jūsų poreikius ir, norėdami surasti jums geriausią sprendimą, kartu kuriame optimalų sprendimą.
2. Pristatymas – Atvežame pastatus ir surenkame juos aikštelėje.
3. Kasdienis gyvenimas – Mėgaukitės savo kasdienybe naujuose sveikuose ir funkcionaliuose pastatuose. Kai nuomojatės pritaikomą pastatą, jo priežiūra jau yra įskaičiuota į kainą.
4. Grąžinimas – Jei reikia, visi pritaikomi pastatai gali būti perkelti. Jei pasirinkote nuomos sprendimą, pastato dalys yra atnaujinamos ir naudojamos pakartotinai. Geriausias žiedinės ekonomikos pritaikymas!

Tvarios medžiagos

Mokykloms, biurams, sveikatos priežiūros ir apgyvendinimo reikmėms naudojami moduliai gaminami iš naudos aplinkai teikiančių tvarių medienos šaltinių. Iš medienos pagaminto pastato CO2 tarša yra kur kas mažesnė nei panašaus betono pastato.

Energetinis efektyvumas

Mūsų pastatai suprojektuoti siekiant užtikrinti geriausią klasėje energijos suvartojimo efektyvumą. Derinant stogo konstrukciją, izoliaciją, LED apšvietimą, aukštos kokybės langus ir duris bei išmaniąsias funkcijas, mažinančias energijos poreikius – valdomą apšvietimą, individualų šilumos valdymą, automatinį temperatūros mažinimą naktį, savaitgaliais ir švenčių dienomis, Adapteo pastatams suteikiama aukščiausios klasės energiją taupančių pastatų statusą.

Finansinė laisvė Jums

Finansinė laisvė ir lankstumas kiekvienam klientui gali reikšti skirtingus dalykus. Tam, kad galėtume rasti Jums ir esamai situacijai tinkamą sprendimą, siūlome įvairias alternatyvas: pritaikomus pastatus galite pirkti vienu kartu, pasinaudodami lizingo paslaugomis ar išsinuomoti reikalingam laiko periodui. Nesate tikri, koks sprendimas Jums tinkamiausias? Mes esame tam, kad padėtume, todėl kviečiame susisiekti su mumis Jums patogiu laiku.

Norėtumėte sužinoti daugiau apie mūsų pritaikomus pastatus?

Norėdami gauti daugiau informacijos ar patarimų apie savo pastato poreikius, susisiekite su mumis. Rasime idealų sprendimą Jūsų konkretiems pastato poreikiams.