Ateitis yra prisitaikymas.

Prisitaikančios visuomenės yra pasirengusios populiacijos pokyčiams, griežtesnėms tvarumo normoms ir kintantiems vartotojų poreikiams.

Kaip „Adapteo“ kuria pritaikomus sprendimus

„Adapteo“ siūlo pastatų sprendimus nuolat besikeičiantiems poreikiams. Mes naudojame unikalias pramoninės statybos technologijas, leidžiančias sutrumpinti statybos procesą, o mūsų pastatai yra projektuojami taip, kad, jei vartotojui prireiktų pakeitimų, juos būtų galima padidinti, sumažinti, pritaikyti ar net perkelti. Pagrindinė medžiaga yra mediena, statome naudodami žiedinę koncepciją – savo pastatus galime renovuoti ir atnaujinti, kad juos būtų galima naudoti vėl ir vėl. Tokiu būdu siūlome pastatus, kurie yra pritaikomi pagal poreikius.

Atsparūs pokyčiams pastatai

Ar būtų įvestos griežtesnės tvarumo normos, ar pasikeistų darbuotojų ar mokinių skaičius, pritaikomi pastatai padeda mokykloms, įmonėms ir savivaldybėms rasti geriausią dabartinius ir būsimus poreikius atitinkantį sprendimą. Pramoninės statybos technologijos leidžia sutrumpinti statybos procesą ir padeda tvarkytis su nenumatytais įvykiais.

Žiedinės statybos koncepcija reiškia ir lankstumą

Prisitaikančioje visuomenėje reikalingas lankstumas ir pastatai laikomi lanksčiu sprendimu, o ne kažkuo statišku ir nebepakeičiamu. Vartotojų poreikiai ir tvarumo reikalavimai kinta, atitinkamai turi keistis ir pastatai. Modulinę ir žiedinę statybos koncepciją atitinkantys pritaikomi pastatai gali būti per kelias savaites transformuoti, pakeista jų paskirtis, padidinti, sumažinti ir net perkelti.

Tvarumas dėmesio centre

Tvarumas yra vienas ir svarbiausių „Adapteo“ pastatų aspektų. Pastato poveikį aplinkai daugiausia lemia naudojamos medžiagos, todėl, pasirinkus tinkamų savybių atsinaujinančius išteklius, tvarumą galima suplanuoti jau projektavimo etape.

Naudodami lankstesnius daugkartinio naudojimo sprendimus, renovaciją ir geriau panaudodami esamus pastatus, galime pakeisti statybų pramonę ir kreipti ją žiediškumo, tvarumo ir lankstumo link.

Norite sužinoti daugiau apie pritaikomus pastatus?

Susisiekite su mūsų pardavimų skyriumi ir sužinokite daugiau apie tai, kaip mes kartu galime kurti prisitaikančias visuomenes.

Susisiekite su mumis