Karjera

Mes dirbame siekdami tvaresnės ateities. Kartu. Mūsų sprendimai apima visų žmogaus gyvenimo ciklų – nuo darželinukų, karjeros vidurį pasiekusį žmonių iki senjorų – poreikius. Mes prisidedame prie gerai veikiančios visuomenės. O suprasdami viską, ką darome – nuo išmaniojo klimato pasirinkimo iki socialinės atsakomybės prisiėmimo, – kuriame tvarią, efektyviai išteklius naudojančią ir saugią ateitį.

Mes spartėjame kartu

Esame nuoširdžiai atsidavę savo darbui ir vienijami bendro siekio viršyti savo klientų lūkesčius. Palaikydami vieni kitus ir dalindamiesi idėjomis bei patirtimi su kolegomis, sukūrėme bendradarbiavimo kultūrą. Tai palanki aplinka, kurioje kiekvienas yra išklausomas ir gali daryti įtaką mūsų verslo sėkmei.

Esame tvirta įmonė, turinti augimo mąstyseną

Mes turime puikią galimybę užimti tvirtą poziciją besiformuojančioje rinkoje ir, pradėdami nuo nulio bei vadovaudamiesi bendra vizija, gebėjimą sukurti kažką nuostabaus. Papildomos stiprybės mums suteikia tai, kad esame gerai įsitvirtinusi bendrovė. Mūsų įmonėje tarpstanti verslumo dvasia leidžia mums būti novatoriškiems, drąsiems ir, visada pirmiausia galvodami apie klientus, bandymų bei klaidų keliu atrasti pačius geriausius būdus.

Mylime lankstumą

Lankstumas mums reiškia labai daug. Tai ne tik mūsų verslo idėjos pagrindas. Veikiame lanksčiai, esame mąstantys į priekį ir atviri naujam mokymuisi – nuolat prisitaikome prie savo klientų poreikių ir mus supančio pasaulio. Be to, mums puikiai sekasi mūsų lanksčioje darbo aplinkoje, kurioje mus įgalioja ir puikų darbą mums patiki mūsų lyderiai.

Pagrindiniai elgesio principai

  • 01 Iniciatyvumas

  • Norėdami būti vienu žingsniu priekyje, mes žvelgiame į ateitį ir esame atviri mokytis naujų dalykų. Esame lankstūs, siekiantys sprendimų ir norime prisidėti prie mūsų įmonės plėtros. Mūsų klientų lūkesčių viršijimas visada mums yra svarbiausias.

 
  • 02 Bendradarbiavimas

  • Mes, kaip komanda, turime bendrą požiūrį į Adapteo misiją ir darbą. Esame atviri, vieni kitus palaikantys ir dalijamės tarpusavyje patirtimi.

 
  • 03 Įsipareigoję

  • Esame užtikrinti savo darbu ir žvelgiame į jį teigiamai ir aistringai. Esame skaidrūs ir sąžiningi. Kartu galime prisiimti atsakomybę už savo tikslų pasiekimą ir sėkmės kūrimą.

 

Susisiekite su mumis