Pastatai besikeičiančiai ateičiai

Adapteo siūlo pažangiausius pritaikomus pastatų sprendimus viešajam ir privačiam sektoriui. Mes statome, nuomojame ir parduodame pritaikomus pastatus kelioms dienoms arba neribotam laikui. Naudodami modulinę ir žiedinės ekonomikos statybos koncepciją, per kelias savaites galime transformuoti, pertvarkyti, padidinti, sumažinti ir net perkelti savo pastatus.

Mes visados
pateikiame idealų pastatą

Būdami pirmaujančia lankstaus nekilnojamojo turto tiekėja Šiaurės Europoje, siūlome pritaikomus pastatus, kurie padeda mūsų klientams valdyti situacija netikrumo periode. Aistringai žavimės poveikiu, kurį tinkama aplinka daro pastate esantiems žmonėms. Todėl bet kuriai funkcijai siekiame pasiūlyti tinkamą sprendimą, kuris atitiktų konkrečius jūsų poreikius. Mūsų pastatų modulinė ir žiedinės ekonomikos koncepcija kaskart pateiks jums tvarų sprendimą.

Esame patyrę partneriai

Turėdami gausų pritaikomų pastatų portfelį ir ilgametę patirtį statybos ir nekilnojamojo turto nuomos srityje, mes padedame jums išspręsti visus pastatų poreikius pagal jūsų sąlygas. Būdami mūsų klientais galėsite susitelkti į esminius dalykus, o visus su pastatais susijusius iššukius palikti mums.

Mes prisidedame prie tvarios ateities

Labai sąmoningai rūpinamės aplinka ir savo darbo indėliu ją saugome. Statydami energiją taupančius pritaikomus pastatus ir stengdamiesi visais įmanomais būdais sumažinti neigiamą įtaką aplinkai, ateities kartoms norime palikti geresnį pasaulį.

Stengiamės išsiaiškinti jūsų poreikius

Mes, Adapteo, visada pradedame nuo klausymosi. Padėsime jums susigaudyti tarp įvairių variantų, kad įsitikintume, jog turite būtent tai, ko reikia, kada ir kur reikia. Mūsų pirmaujanti patirtis ir buvimas vietos rinkoje reiškia, kad galite pasitikėti mumis ne tik dėl patikimo pristatymo, bet ir kaip partnerio, padedančio jums kiekviename žingsnyje.

Norėtumėte sužinoti daugiau apie mūsų pritaikomus pastatus?

Nedvejodami kreipkitės į mus išsamesnės informacijos ar jūsų pastato poreikiams reikalingų specifikacijų. Nepaisant jūsų poreikių sudėtingumo, sprendimas yra visada.