Adapteo tvarumas

Rinkitės kitaip šiandienai ir ateičiai

Mes, Adapteo, vertiname aplinką ir įnešame savo indėlį jai išsaugoti. Statant efektyviai energiją vartojančius pastatus ir užtikrindami, kad mūsų gamyba paliktų kontroliuojamą pėdsaką aplinkoje, prisidedame prie pritaikamos ir tvarios visuomenės kūrimo. Tvari statybos ir nekilnojamojo turto pramonė yra gyvybiškai svarbi kuriant tvarią visuomenę. Taikydami žiedinės ekonomikos verslo modelį ir nuolat telkdami dėmesį į efektyvų išteklių naudojimą, mes, Adapteo, dirbame tam, kad būtume šių pokyčių varomoji jėga.

Adapteo stato užtikrindama žiedinės ekonomikos pritaikymą

Visi pritaikomi pastatai gali būti perkelti, jei reikia. Jei pasirinkote nuomos sprendimą, pastato dalys yra atnaujinamos ir naudojamos pakartotinai. Geriausias žiedinės ekonomikos pritaikymas!

Tradicinių pastatų statyba ir griovimas visuomenei visada reiškė didelį poveikį aplinkai, tačiau pritaikomų pastatų, kuriems taikoma modulinės statybos technologija ir kurie gali būti naudojami pakartotinai, poveikis yra gerokai mažesnis.

Energiją taupantys pastatai

Mūsų pastatai suprojektuoti siekiant užtikrinti geriausią klasėje energijos suvartojimo efektyvumą, derinant stogo konstrukciją, izoliaciją, LED apšvietimą, aukštos kokybės langus ir duris. Aukšto lygio techninė specifikacija, dizainas kartu su tikslia konstrukcija ir šilumą atkuriančia vėdinimo sistema suteikia pastatams aukščiausios klasės energiją taupančių pastatų statusą.

Išmanieji klimatui draugiški pastatai

Mokykloms, biurams, sveikatos priežiūros ir apgyvendinimo reikmėms naudojami mūsų moduliai pagaminti iš naudos aplinkai teikiančių tvarių medienos šaltinių. Mediena daro mažesnį poveikį klimatui, palyginti su kitomis statybinėmis medžiagomis, tokiomis kaip betonas ir plienas. Iš medienos pagaminto pastato CO2 tarša yra kur kas mažesnė nei panašaus betono pastato, o patalpos, pagal vieną tyrimą, teršia apie 35–40 proc. mažiau. Taip mediena tampa tvaresnė nei dauguma kitų statybinių medžiagų.

Naudojant LEAN procesą, Adapteo pramoninė statybos koncepcija leidžia sistemingai taikyti išteklių naudojimo ir atliekų prevencijos metodą.

Energijos taupymas

Energijos taupymą mes padarėme paprastesnį. Adapteo pastatai turi išmaniąsias funkcijas, mažinančias energijos poreikius, tokias kaip šilumos sugrąžinimas, laiko kontroliuojamas vėdinimas, valdomasis apšvietimas, individualus šilumos valdymas ir temperatūros mažinimas naktį, savaitgaliais ir švenčių dienomis. Šilumos ir vėdinimo sistemos gali būti prijungtos prie debesų paslaugos stebėjimo ir valdymo tikslams.

Tvari visuomenė

Pastatais, galinčiais patenkinti nuolat besikeičiančius vartotojų poreikius, skatiname ir įgaliname visuomenės pokyčius. Pritaikomame pastate galite išnaudoti visą turimo kambario potencialą, neišnaudodami daugiau išteklių, nei reikia, ir visada turėdami omenyje žmones ir planetą.

Pritaikomi pastatai projektuojami taip, kad būtų prieinami ir be kliūčių, užtikrinant saugią, funkcionalią ir įtraukią aplinką, ir kad patenkintų konkrečius naudotojų poreikius.

Adapteo prisideda prie JT DVT

Atpažinome penkis JT Darnaus Vystymosi Tikslus, prie kurių prisidedame, pradedant įtraukiuoju ugdymu, atsparia infrastruktūra ir tvariu išteklių naudojimu ir baigiant kovos su klimato kaita veiksmais. Daugiau apie mūsų požiūrį šiais klausimais ir mūsų darbą tvarumo srityje galite sužinoti Adapteo grupės svetainėje adapteogroup.com lankstinuke Sustainability 2020.

Norėtumėte sužinoti daugiau apie mūsų pritaikomus pastatus?

Nedvejodami kreipkitės į mus išsamesnės informacijos ar jūsų pastato poreikiams reikalingų specifikacijų. Nepaisant jūsų poreikių sudėtingumo, sprendimas yra visada.