Adapteo tvarumas

Rinkitės tvarius pasirinkimus šiandienai ir ateičiai

Vertiname mus visus supančią natūralią aplinka ir suprantame, jog tvari statybų ir nekilnojamojo turto pramonė yra itin svarbi kuriant tvarią visuomenę. Būtent todėl Adapteo dirba taip, kad galėtų prisidėti prie Planetos išteklių išsaugojimo ir būtų pozityvių pokyčių varomoji jėga. Šiam tikslui pasiekti, statome efektyviai energiją vartojančius pastatus, prioritetu laikome efektyvų kitų išteklių panaudojimą bei, taikydami žiedinės ekonomikos verslo modelį, rūpinamės, kad mūsų gamybos procesai paliktų kuo mažesnį pėdsaką.

Žiedinės ekonomikos modelis mažesnis poveikis aplinkai

Tradicinių pastatų statyba ir griovimas visuomenei visada reiškė didelį poveikį aplinkai, tačiau pritaikomų pastatų, kurių statybai taikoma modulinės statybos technologija ir kurie gali būti naudojami pakartotinai, poveikis yra gerokai mažesnis. Prireikus, visi pritaikomi pastatai gali būti perkelti ir atgimti naujam gyvenimui. Jei renkatės pastato nuomą, nuomos terminui pasibaigus pastato dalys yra atnaujinamos ir naudojamos pakartotinai.

Efektyvus energijos panaudojimas

Adapteo pastatai suprojektuoti taip, kad užtikrintų geriausią energijos vartojimo efektyvumą. Visi mūsų pastatai pasižymi išmaniosiomis funkcijomis, mažinančiomis energijos poreikius – rankiniu apšvietimo ir šilumos valdymu, automatiniu temperatūros mažinimu pasirinktu metu. Derinant stogo konstrukciją, izoliaciją, LED apšvietimą, aukštos kokybės langus, duris bei kitas medžiagas, užtikrinant aukšto lygio techninė specifikaciją, taikant dizainą su tikslia konstrukcija ir šilumą atkuriančia vėdinimo sistema, Adapteo pastatams suteikiamas aukščiausios klasės energiją taupančių pastatų statusas.

ITvarios medžiagos ir mažesnis poveikis klimatui

Mokykloms, biurams, sveikatos priežiūros ir apgyvendinimo reikmėms naudojami Adapteo pastatų moduliai gaminami iš tvarių medienos šaltinių. Lyginant su kitomis statybos medžiagomis, kaip betonas ar plienas, mediena daro gerokai mažesnį poveikį klimatui, kurį taip stengiamės išsaugoti. Iš medienos pagaminto pastato CO2 tarša yra kur kas mažesnė nei panašaus betono pastato – pasak atlikto tyrimo – tarša yra net 30-40% mažesnė.

Remiamės LEAN statybos procesų sistema, kuria siekiama panaikinti visas statybų metu atsiradusias proceso atliekas ir suteikti didesnę vertę klientams.

Efektyviai išnaudojamas plotas

Adapteo pastatų patalpos planuojamos taip, jog visos erdvės būtų maksimaliai išnaudojamos bei naudingos – nesiekiame dirbtinai padidinti ploto realios funkcijos neturinčiais koridoriais ar tambūrais. Kiekvienas Adapteo patalpų kampelis yra apgalvotas, kam plotas būtų išnaudojamas efektyviai.

Adapteo remiasi JT Darnaus vystymosi tikslais

Siekdama užtikrinti darnų valstybių vystymąsi, 2015 m. JTO patvirtino Darnaus vystymosi tikslus, apimančius socialinės aplinkos gerinimo, ekonominio vystymosi, aplinkosaugos bei bendradarbiavimo sritis. Būtent jais remiamės vystydami savo veiklą: pradedant visuomenės švietimu apie galimus tvarius pasirinkimus, atsparia infrastruktūra ir tvariu išteklių naudojimu statant mūsų pritaikomus pastatus ir baigiant kovos su klimato kaita veiksmais. Daugiau apie mūsų požiūrį šiais klausimais ir mūsų darbus tvarumo srityje galite sužinoti Adapteo grupės svetainėje adapteo.com lankstinuke Sustainability 2020.

Norėtumėte sužinoti daugiau apie mūsų pritaikomus pastatus?

Nedvejodami kreipkitės į mus išsamesnės informacijos ar jūsų pastato poreikiams reikalingų specifikacijų. Nepaisant jūsų poreikių sudėtingumo, sprendimas yra visada.