Moduliniai pastatai

Jei galėčiau pastatyti savo mokyklą, ji atrodytų taip…

Norėdami išbandyti pastatų pritaikomumą, paprašėme 6 m. amžiaus Emos sukurti tokią mokyklą, kokios ji norėtų. Adapteo pritaikomi pastatai gali būti bet kokios formos ir dydžio – priklausomai nuo situacijos, tad visuomet esame atviri naujoms idėjoms ir skirtingiems požiūriams.

Prie besikeičiančių poreikių prisitaikantys pastatai

Siūlome unikalius sprendimus vos keletui dienų arba neribotam laikui. Mūsų moduliniai pastatai pagrįsti moduline ir žiedine statybų technologija ir gali būti pritaikomi, jei ateityje jūsų poreikiai pasikeistų. Planuojate plėstis, norite renovuoti patalpas, jas perkelti ar pritaikyti kitai paskirčiai? Pritaikomi Adapteo moduliniai pastatai prisitaikys prie jūsų poreikių ir suteiks visas reikalingas funkcijas. Mūsų taikomi pramoniniai metodai ir efektyvus resursų planavimas leidžia sutrumpinti statybų procesą bei prisidėti prie tvarios ateities. Adapteo pastatai – mylimi tiek žmonių, tiek planetos.

Žiūrėkite video ir pamatykite pagal Emos idėjas suprojektuotą mokyklą

Modulinių pastatų privalumai

  • Pasikeitus poreikiams, Adapteo pritaikomus pastatus lengva transformuoti – sumažinti ar padidinti patalpas, pakeisti pastato formą
  • Esant poreikiui, galime pastatą pastatyti ir per keletą dienų
  • Siūlome įvairius finansinius sprendimus, kad džiaugtis nauju pastatu galėtumėte kuo greičiau
  • Pagrindinė statybinė medžiaga yra mediena, o statybų procesas minimizuoja statybines atliekas
  • Pastatas gali būti perkeliamas į naują vietą ir panaudojamas dar kartą arba keisti paskirtį naudojimo metu, taip užtikrinant žiedinį pastato gyvenimo ciklą

Tvaresnės statybų pramonės link

Tvarumas yra viena svarbiausių Adapteo verslo vertybių – stengiamės įterpti tvarumą į savo strateginius planus, projektavimą ir statybų procesą. Turime svajonę tapti tvarumo lyderiais statybų rinkoje.

Norite sužinoti daugiau?

Susisiekite su mumis užpildydami formą žemiau ir sužinokite apie pritaikomų pastatų galimybes jūsų individualiam atvejui.

Telefonas: +370 698 41491
Paštas: info.lt@adapteo.com