Biurų pastatai

Įkvepiantis ir kviečiantis užeiti biuras

Visai nesvarbu, ar jums reikia biuro patalpų persikelti, plėstis, atsinaujinti ar naudoti kitam tikslui, – Adapteo pritaikomi biurų pastatai yra teisingas pasirinkimas. Siūlome jūsų poreikiams ir finansinei laisvei pritaikytus įvairiai suplanuotų pastatų variantus. Mūsų misija – padėti jūsų verslui, todėl praneškite mums apie jūsų verslo poreikius.

Atvira ir šviesi biuro erdvė

Modernūs Adapteo biurai gali būti išdėstyti labai įvairiai. Nuo plačios, šviesios ir atviros erdvės, kurioje visi darbuotojai dalijasi viena erdve, iki individualių kabinetų kiekvienam darbuotojui, išdestytu palei koridorių. Prisitaikome prie jūsų poreikių ir kartu randame geriausią sprendimą.

Fnansavimo sprendimai suteikiantys laisvę

Idealus finansavimo būdai individualiai pritaikyti kiekvienam. Siūlome finansinę laisvę su įvairiomis alternatyvomis, – kad galėtumėte rasti jums tinkamiausią sprendimą. Galite rinktis nuomos, ilgalaikės nuomos ar pirkimo sprendimą.

Idealios patalpų sąlygos ir patogūs baldai

Adapteo biuruose rasite idealias sąlygas, pavyzdžiui, oro kondicionavimą, šildymą, apšvietimą ir garso izoliaciją. Patalpų sveikata ir sauga visada mums yra svarbiausias mūsų prioritetas.

Bendra interjero patirtis išbaigta patogiais ir funkcionaliais baldais bei interjero dizainu. Naudojant tinkamus baldus galite sukurti skirtingas erdves nuo atviros bendros darbo erdvės iki jaukių ir privatumą suteikiančių kampelių poilsiui.

Pritaikomas pastatas su visomis naujausiomis technologijomis

Jūsų įmonei bus pastatytas 1–3 aukštų pritaikomas biurų pastatas. Galite rinktis, ar turėti liftą. Pastato formą galima nustatyti pagal jūsų pageidavimus ir sklypą.

Paprastai biurui reikia daug skirtingų technologijų: nuo veikiančio belaidžio ryšio iki vaizdo konferencijų įrangos. Mes galime suteikti visa tai ir dar šiek tiek daugiau, kad jūsų biuras būtų – moderni, visiškai įrengta darbo vieta.

Pritaikymo pavyzdžiai

Uždaras biuras

Atviras biuras

Atviras biuras

Konferencijų salės

Parduotuvės

Profesionali ir namų virtuvės įranga

Poilsio kambariai

Paštas

Norėtumėte sužinoti daugiau apie mūsų pritaikomus pastatus?

Nedvejodami kreipkitės į mus išsamesnės informacijos ar jūsų pastato poreikiams reikalingų specifikacijų. Nepaisant jūsų poreikių sudėtingumo, sprendimas yra visada.