Mokyklos pastatai

Saugūs ir funkcionalūs pastatai mokymui

Pasaulis pasikeitė, reikia keistis ir mokykloms. Šiais laikais mokyklos susiduria su daugybe įvairių lūkesčių ir iššūkių. Ir daugelis jų susiję su mokyklos pastatais. Mums, Adapteo, pritaikomos mokyklos patalpos nėra tik vienas ant kito sukrauti blokai – mūsų vizija yra moderni mokykla, kurios pastatas atitinka šiandienos mokymosi metodų keliamus reikalavimus.

Lankstus būdas gauti optimalią erdvę.

Kai reikia mokyklos ar papildomų patalpų klasėms, mūsų pritaikomi mokyklos pastatai siūlo ekonomišką, mažai priežiūros reikalaujantį ir greitą sprendimą. Adapteo gali pasiūlyti mokyklai patalpas kelioms dienoms arba neribotam laikui. Mūsų pastatai statomi vadovaujantis modulinės statybos ir žiedinės ekonomikos metodais, ir gali būti pritaikomi prie jūsų besikeičiančių poreikių. Ir visai nesvarbu, ar norite praplėsti, renovuoti, perkelti ar naudoti pagal kitą paskirtį, – pritaikomi mokyklos pastatai užtikrins reikiamas funkcijas jūsų nustatytomis sąlygomis.

Adapteo mokyklos patalpose palaikomas šiuolaikinis mokymosi būdas

Kai mokiniai nepraleidžia visos dienos sėdėdami prie to paties stalo, būdami toje pačioje klasėje ar su tuo pačiu mokytoju. Pasikeitus mokymo ir mokymosi būdui, atsirado funkcionalesnių ir lengviau pritaikomų erdvių, palaikančių aktyvų mokinių dalyvavimą, poreikis. Adapteo mokyklos patalpos gali būti sukonstruotos taip, kad optimaliai atitiktų jūsų mokyklą!

Auklėtinių ir darbuotojų sveikata  visada yra pirmoje vietoje

Svarbiausias Adapteo mokyklos patalpų prioritetas – tai sveikos ir saugios patalpos. Vadovaujantis įvairių institucijų normomis ir rekomendacijomis, visų patalpų būklė yra ideali, pavyzdžiui, oro kondicionavimas ir šildymas.

Be to, pastatai atitinka visus naujausius statybos reglamentus ir gali būti sukonstruoti prieinami ir be kliūčių.

Atviros erdvės arba atskiros klasės

Mokyklos pastatas gali būti iki trijų aukštų su liftu. Pastatas gali būti išdėstytas skirtingomis formomis, pavyzdžiui, L formos. Pastato viduje gali būti atskiros klasės, mažesnės patalpos bendram darbui, visiškai atvira erdvė arba baldais padalintos atviros erdvės. Tik jūs sprendžiate, ko reikia jūsų mokyklai!

Specialių mokomųjų dalykų klasės ir kitos mokyklos patalpos

Chemijos klasė

Muzikos klasė

Sporto salė

Maisto gaminimo klasė

Gyvenamosios namų patalpos

Dirbtuvės

Virtuvė ir valgomasis

Drabužinės

Norėtumėte sužinoti daugiau apie mūsų pritaikomus pastatus?

Nedvejodami kreipkitės į mus išsamesnės informacijos ar jūsų pastato poreikiams reikalingų specifikacijų. Nepaisant jūsų poreikių sudėtingumo, sprendimas yra visada.