Vaikų darželio pastatai

Darbas ir žaidimai pritaikomose vaikų darželio patalpose

Gera diena darželyje vaikui – tai žaidimas, mokymasis, geras miegas ir gardžių patiekalų valgymas. Vaikų darželio pastatai turi apimti visoms šioms veikloms skirtas erdves. Adapteo žino, kaip jas suteikti. Adapteo vaikų darželio pastatai visų pirma yra saugūs ir sveiki, o jauniausiems mūsų visuomenės nariams suteikia šviesią ir užtikrintą ateitį.

Lankstus būdas gauti naują erdvę

Adapteo vaikų darželio pastatai – tai ekonomiškas, mažai priežiūros reikalaujantis ir greitas būdas įgyti darželiui reikalingą erdvę. Vaikų darželio patalpas siūlome kelioms dienoms arba neribotam laikui. Mūsų pastatai statomi vadovaujantis modulinės statybos ir žiedinės ekonomikos metodais, todėl, pasikeitus jūsų poreikiams, jie gali būti pritaikomi. Ir visai nesvarbu, ar norite praplėsti, renovuoti, perkelti ar naudoti pagal kitą paskirtį, – pritaikomi darželio pastatai užtikrins reikiamas funkcijas jūsų nustatytomis sąlygomis.

Jauki vaikų darželių erdvė gerai dienai

Šiandienos laikinus poreikius tenkinantys sprendimai yra ne kas kita, kaip praeities barakai ir konteineriai. Pritaikomi pastatai yra modernūs, su funkcionaliomis patalpomis, skirtomis vaikų darželiams. Adapteo vaikų darželių patalpose gausu šviesių ir spalvingų baldų, o dėl patalpų garso izoliacijos girdėti minkšti ir malonūs garsai, net ir klegant grupei žaismingų vaikų.

Saugi ir sveika pritaikoma erdvė

Adapteo nepriekaištinga vaikų darželių patalpų būklė atitinka visų saugos ir statybos normų. Be to, visi vaikų darželių pastatai gali būti statomi prieinami ir be kliūčių. Kai papildomos erdvės reikia greitai, jūsų pasirinkimu gali tapti trumpalaikės darželių nuomos iš Adapteo sprendimas. Nesvarbu, ar pritaikomo pastato jums reikia augančiam vaikų skaičiui, ar atsidūrėte situacijoje, kai nebegalite naudotis senu pastatu.

Galite rinktis atvirą arba uždarą erdvę

Galutinis pastatas surenkamas iš skirtingų pasirinktų modulių. Moduliai gali būti statomi iki trijų aukštų su liftu. Jie gali būti išdėstomi skirtingomis formomis, pavyzdžiui, L forma. Pastato viduje gali būti atskiri kambariai, biurai, valgyklos arba šviesi ir erdvi atvira erdvė.

Įvairios vaikų darželio patalpos

Klasės ir žaidimų kambariai

Sanmazgai

Persirengimo patalpos

Virtuvės ir valgomojo patalpos

Personalo poilsio kambariai

Tualetai ir dušo kambariai

Norėtumėte sužinoti daugiau apie mūsų pritaikomus pastatus?

Nedvejodami kreipkitės į mus išsamesnės informacijos ar jūsų pastato poreikiams reikalingų specifikacijų. Nepaisant jūsų poreikių sudėtingumo, sprendimas yra visada.