C90

C90

Dėmesys kokybei

Kad atitiktų pačius aukščiausius patalpų reikalavimus, sukūrėme modulių sistemą C90. Būtent tiems iš jūsų, kurie ieško geriausio – šiuolaikinės technologijos, funkcionalūs sprendimai ir kruopščiai apgalvotas dizainas išlaiko juos aukščiausios klasės rinkoje. Kurdami C90 turėjome omenyje, kad kilnojamieji pastatai turėtų būti ne tik tokie pat geri kaip įprastos statybos namai – jie turėtų būti geresni.

Tarptautinis standartas
C90 sistema yra aukšto tarptautinio standarto. Pastatai turi stilingą eksterjerą su granito pilkumo akmeninėmis fasado plokštėmis ir dideliais panoraminiais langais. Todėl jie vienodai gerai tinka ir miesto aplinkoje su klasikine architektūra, ir žalioje parko aplinkoje.

1, 2 arba 3 aukštai
Kurdami C90 mes atsižvelgėme į tai, kad statant aukštesnius pastatus efektyviai išnaudojamas plotas. Pastatai gali būti trijų aukštų, taip pasiekdami maksimalų dydį net esant ribotam žemės plotui. Tai leidžia šalia jūsų esamų pastatų statyti naujus, kad galėtumėte išlaikyti artumą tarp atskirų savo verslo dalių.

Be to, C90 yra sukurtas dar efektyvesniam surinkimui ir išrinkimui. Tokiu būdu sumažinamos tiek išlaidos, tiek pristatymo laikas, nes mes galime greičiau užbaigti jūsų pastatus.

Inovacijos, technologijos ir energetika
C90 suteikia jums pastatus su geriausiomis technologijomis ir naujovėmis. Sistema yra energetiškai efektyvi tikrąja to žodžio prasme. Aukštos kokybės daugiasluoksnė izoliacija ir šilumokaičiai reiškia, kad pastatai neišeikvoja daugiau energijos nei šiandieninė nauja gamyba. Be to, yra energiją taupančių funkcijų, pvz., judesio jutikliais valdomas apšvietimas.

C90 gali būti šildomi elektra arba vandeniniu šildymu. Vandeninis šildymas ypač tinka aplinkosauginio profilio veiklai, nes ji gali užtikrinti tvaresnį energijos vartojimą. Vandeninio šildymo sistema leidžia pasirinkti energijos šaltinius, tokius kaip centralizuotas šildymas, šildymas granulėmis, oro/vandens šilumos siurbliai ir kt.

Jauku
Su C90 galite būti tikri, kad gausite funkcionalią ir kokybišką darbo aplinką – ji atitinka aukštai iškeltus šiuolaikinius darbo aplinkos reikalavimus.

Efektyvus apšvietimas kartu su dideliu natūralios šviesos kiekiu sukurs jaukią ir šviesią darbo aplinką. Suprojektuota ventiliacija – su šalto oro tiekimu arba be jo – užtikrina malonų patalpų klimatą. Visi langai turi apsaugą nuo saulės, o pasirenkant vėsaus oro tiekimą (papildomai) kartu su funkcine saulės kontrolės sistema, šiltuoju metų laiku pasiekiamas geriausias įmanomas patalpų klimatas ir produktyvi darbo vieta.

Techniniai duomenys

Plotas: 28-42 m2
Ilgis: 9 600, 10 700 mm
Plotis: 2 960, 3 035, 3 950 mm
Aukštis: 3 470 mm
Vidinis lubų aukštis: 2 700 mm
Svoris: 6-11 tonų

SE_prod_C90

Norite sužinoti daugiau apie mūsų C90 pastatą?

Ar norėtumėte pasikalbėti su pardavėju apie mūsų C90 pastato galimybes? Norėtume dirbti su jumis, kad rastume tinkamą sprendimą jūsų konkretiems norams.