C40/C40 žalia

Modulinė galimybių sistema

Saugi, lanksti ir tvirta. Tai žodžiai, apibūdinantys mūsų C40 sistemą. Su šia sistema gausite funkcionalias ir malonias erdves mokykloms, ikimokyklinio ugdymo įstaigoms ar biurams.
Yra du C40 variantai: C40 ir C40 žalia.

C40 yra tarp geriausiųjų rinkoje pagal statybos kokybę. Sistema pritaikyta mūsų šiaurietiškam klimatui – ji gerai izoliuota ir turi klasikinę medinių namų konstrukciją. Didelio, 2,7 metrų, aukščio lubos daro kambarius šviesius ir erdvius. Daugelis sistemos pritaikymo galimybių suteikia lankstumo. Pavyzdžiui, maisto serviravimui siūlome naudingą didelės virtuvės sprendimą. Kitas privalumas – tai, kad atskiros laiptinės užtikrina sklandų vidinį bendravimą, nesutrikdydamos vykstančios veiklos. Taip pat galima įrengti liftus.

Oras išlieka malonus dėl efektyvios ventiliacijos su keliais įrenginio pajėgumais, prie kurių prireikus galima pridėti ir vėsaus oro tiekimą. Šildyti galima naudojant vandeninių radiatorių sistemą – aplinką tausojančią sistemą, kurią lengva prijungti prie bet kurio šilumos šaltinio. Tai galėtų būti centralizuoto šilumos tiekimo tinklas, šilumos siurblys, o gal biokuro katilas. Štai ką mes vadiname C40 žalia. Modulyje taip pat yra termostatu valdoma elektra. Elektros laidai lengvai pervedami instaliacijos kanalais.

Techniniai duomenys

Plotas: 27 – 44 m2
Ilgis: 9002 mm, 11002 mm
Plotis: 2980 mm, 3980 mm
Aukštis: 3465mm
Vidinis lubų aukštis: 2700 mm
Svoris: 4,5 – 9 tonos

moduler_overblik_c40

Norite sužinoti daugiau apie mūsų C40 pastatą?

Ar norėtumėte pasikalbėti su pardavėju apie tai, kokios galimybės yra su mūsų C40 pastatu? Norėtume dirbti su jumis, kad rastume tinkamą sprendimą jūsų konkretiems norams.